3… 2… 1… Zaczynamy! Słów kilka o nowym pomyśle, który ma służyć promowaniu czytelnictwa wśród Mniejszych Molików w ramach akcji #WoleMole. Przedstawiam Wam… cykl wywiadów dla dzieci „Wypisz Wymaluj”! 😊 Czy autorzy książek mają na zawsze pozostać tylko nazwiskami na okładkach? Czy pozwolimy ilustratorom na to, by chowali się za swoimi rysunkami, a muzyków będziemy rozpoznawali tylko po głosie? A może najwyższy czas ich poznać i wziąć w krzyżowy ogień pytań? Wywiady, nawet te z twórcami dla dzieci, najczęściej są przewidziane dla dorosłych odbiorców. Są one przeznaczone do czytania, z pytaniami, które… może niekoniecznie zainteresują najmłodszych. Postanowiłam to zmienić i z pomocą moich Chłopaków otwieramy cykl #WypiszWymaluj 😊 Reszty dowiecie się z tego krótkiego filmiku. Jesteście gotowi? Zapraszam!