Szanowni Państwo,
w związku z istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, na podstawie par. 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku
w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego (Dz.U. poz. 433), ZABRANIA SIĘ osobom niebędącym pracownikami szkoły tj. dzieciom, uczniom, młodzieży i dorosłym, WSTĘPU NA TEREN SZKOŁY I PRZEDSZKOLA, w tym także obiektów sportowych i rekreacji (boiska i placu zabaw)
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Łodzi.
Zakaz obowiązuje do odwołania.

Informacja od Rady Rodziców
Rada Rodziców działająca przy Przedszkolu nr 10 przypomina o wpłatach na fundusz RR:
– kwoty zadeklarowanej (lub wyższej),
– kwoty na ręczniki w wysokości 20 zł na rok.
Wpłaty prosimy kierować na konto Rady Rodziców:
39 1560 0013 2026 0000 9641 1001
Jednocześnie dziękujemy tym Rodzicom, którzy już dokonali wpłaty.

WYJŚCIE DO TEATRU

UWAGA RODZICE DZIECI
Z GRUPY III i IV

Dnia 9 marca br. zaplanowane zostało wyjście do Art Kombinat Scena Monopolis ul. Kopcińskiego 62A na przedstawienie interaktywne Fundacji FORM-ART pt.” Wielki odkrywca”. W spektaklu przedstawione zostają perypetie, młodego chłopca Rysia, który musi sprostać typowemu dziecięcemu problemowi – co zrobić by nie nudzić się w domu podczas choroby? Rozpoczęcie o godz. 9:00. W tym dniu wyjątkowo śniadanie o godzinie 7:30!!!. Cena biletu 20 zł. Prosimy o wpłaty do nauczycieli grup.

UWAGA RODZICE DZIECI
Z GRUPY I i II

Dnia 10 marca br. zaplanowane zostało wyjście do Art Kombinat Scena Monopolis ul. Kopcińskiego 62A (dojazd autokarem) na przedstawienie interaktywne Fundacji FORM-ART pt.” Słodki domek”. Pełna humoru, zaskakujących zwrotów akcji opowieść
o małym Antosiu, który bardzo lubi słodycze, co prowadzi do pojawienia się w jego buzi dwóch bakterii próchnicy- Zdzisława